Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Окт 01 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Наш народний депутат

E-mail Печать PDF
( Голосов )

     Інтерв’ю із Чернявським Степаном, кандидатом до Верховної Ради по 138 округу від політичної сили “Слуга народу” -

Степане Миколайовичу, чому Ви, успішна у своїй галузі людина, вирішили йти у політику?

-         Я тут народився, це мій рідний край. Мені не байдуже, мені набридло терпіти, як і багатьом з нас. В мене принципова позиція. Я йду разом із командою Володимира Олександровича Зеленськогопрацювати, захищати свій рідний округ. Ми зараз перед історичним вибором – чи залишиться все як є: старі механізми співпраці, відкатів, корупції, тіньових схем; чи очистити владу, прибрати “кнопкодавів” і дати змогу Президентуі його команді працювати. І впевнений, що можу бути гідним представником громади в Раді, бути Слугою народу.

Чому Президенту потрібна більшість у парламенті?

-         Все просто.Ми обрали Президента,що прагне поламати усю цю гнилу систему. Потрібна команда у сесійній залі, яка хоче і буде працювати задля народу України. Ви розумієте, якщо не буде більшості, не зміниться нічого. Працювати для людей налаштовані тільки ті, хто йде з Володимиром Зеленським в одній команді. Діючий парламент – це не місце прийняття законів, а місце збагачення. Ми не можемо допустити цього, адже Президент декларує побудову принципово нової політики – прозорої та відповідальної. Саме тому нам потрібна більшість.

Що відрізняє кандидатів “Слуги народу” від опонентів?

-         На мою думку, це принциповість у державних питаннях, бажання працювати, чесність з виборцями, нові програми дій, діалог із людьми. “Слуга народу” – то не лише назва, це нові цінності та напрямок роботи.

Чи можна подолати корупцію і свавілля чиновників?

-         Я переконаний, що так. Не припустимо у нормальному суспільстві проживати весь життєвий шлях – від народження до смерті під гнітом корумпованих схем. Коли тобі потрібен дозвіл, довідка, чи інший документ – ти мусиш дати хабар, або місяцями стояти у чергах та боротися з відписками. Ці щупальця корупції треба відрубати! Щодня я проводжу 7 - 8 зустрічей із виборцями. І у 2019 році, в той час як інновації, технології підкорюють світ, стають невід’ємною частиною життя суспільства, в Одеській області є села, де у люди до сих пір виживають без води, без світла, без зв’язку. Вони нікому не потрібні. Так не можна жити! Я хочу аби в моєму рідному краї люди жили гідно!Боротьба з корупцією потрібна і важлива, та вона повинна відбуватись на всіх рівнях одночасно!

Кожен день у вас зустрічі в районах. Які основні проблеми округу ви бачите?

-         Проблем так багато, що мені не вистачить часу щоб розповісти вам про всі. Вони починаються із доріг, яких зовсім немає. Люди сидять без роботи, а тим, хто знайшов роботу, – не вистачає грошей, через низьку заробітну плату. І тут ми приходимо до третьої проблеми – це відтік молоді за кордон.Молода людина відчуває себе непотрібною державі. Якщо в місті ще можна знайти роботу, то в селі – ні. Тому молодь їде. Наша програма спрямована на створення умов аби молодь не тільки не їхала за кордон, а поверталася. Я кажу як батькочотирьох дітей – ми повинні згуртуватися, очистити стару систему і почати будувати Україну рівних можливостей, країну добробуту.

Як Ви плануєте працювати з округом після обрання Вас народним депутатом? Чи є у Вас вже механізми взаємодії?

-         Так звісно такий механізм вже є. З цього я почав свою роботу – створення громадських приймалень, що будуть відкриті на постійній основі. Ми будуємо новий політичний принцип. Не відірваність депутатів від суспільства, а тісний взаємозв’язок. Тобто, кожен виборець може звернутися із проблемами, побажаннями, планами. Ми вже отримали понад 250 звернень. Вся інформація опрацьовується, і на її основі я буду будувати мою роботу у Верховній Раді.

Законотворчі питання я буду обговорювати із виборцями. Саме так повинні працювати депутати усіх рівнів.

Дуже часто політика - це компроміс. На які компроміси Ви здатні піти, як депутат Верховної Ради?

-         Яне йду ні на які компроміси. Ніколи не поступлюся інтересами моїх виборців, не зраджу їх довіри і не піду на компроміси із совістю і тими моральними принципами, в яких мене виховали батьки. Якщо мене будуть змушувати голосувати або приймати рішення, що підуть у розріз з інтересами українського народу – я складу депутатський мандат і піду із політики. Це моя тверда позиція.

Ви кажете, що люди повинні міняти депутатів усіх рівнів. Як це робити?

-         Своїм голосом! По-перше, нам потрібен закон, про скасування депутатської недоторканості. Зараз в країні прірва між тими, хто має владу, і тими, хто цю владу обрав. Депутат будь-якого рівня – це виборна посада. І обійнявши її людина повинна працювати, виконувати усі зобов’язання, взяті перед громадою. Депутат – це слуга народу!

 

66189301 119023386037910 8569699592319270912 n

Обновлено ( 18.07.2019 05:33 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00