Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Суббота
Сен 24 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Свято у Першотравневому

E-mail Печать PDF
( Голосов )

«Мама,матінка,матуся…Скільки любові, доброти, захисту, підтримки в одному слові. Тільки вона, як ясне сонечко, світить тобі усе життя», - під таким гаслом у Першотравневому НВК пройшло свято, присвячене Міжнародному жіночому дню.

Урочистості почалися з привітальної зустрічі, яка була влаштована одинадцятикласникамизі своїми класними керівниками Крещенко Н.М. та Демиденко І.В. у фойє школи. Жінки колективу потрапили неначе у казку, де їх зустріли тридцять три богатирі на чолі з дядьком Чорномором.

Учні 8-10 класів були задіяні у самоврядуванні. Плани уроків юні вчителі розробляли самостійно заздалегідь під керівництвом вчителів. Уроки пройшли на високому рівні, всі були задоволені.

Потім до привітання приєднались діти початкової ланки зі своїми класоводами:

Голуб Г.Ф., Замосянчук О.Л. та Зволинською Т.В. . І показали мюзикл «Праздник непослушания» для дорогих матусь,бабусь, вчителів та всіх жінок.

Після уроків одинадцятикласники за мудрої підтримки Чуркіної З.М. влаштували святковий концерт для всіх присутніх. В залі панувала прекрасна затишна атмосфера. Зі сцени лилися весняні слова ніжності, любові, доброти, ласки, лунали пісні, а хореографічні композиції не залишили нікого байдужим.

За традицією даного закладу разом з учнями виступали і вчителі, показуючи приклад життя, а не існування, оскільки все в цій Країні знань робиться разом: і відпочинки, і уроки, і виступи, і концерти.

Музичні сюжети виконали заступники директора Кириченко Н.М. та Ілюсь І.В.. Під час виступу Лауреатів обласного етапу мистецького конкурсу «Чисті роси» гурту «Перепетулі» зал зірвався шквалом аплодисментів. А запальний рок-н-рол у виконанні вчителів та учнів закріпив у серцях присутніх гарний настрій. А на завершення пролунала пісня-девіз НВК:

Праздники, праздники вместе мы празднуем
Нам друг без друга прожить не дано…

автор: Вероніка Костюк

CCryFjLPORk

qWlTD4GMOz4

w0PE2sc2ElQ

Обновлено ( 09.03.2015 23:20 )  

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Баннер