Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Вторник
Сен 29 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Свято 8 березня в Кубанській школі

E-mail Печать PDF
( Голос )

Надзвичайним було свято до 8 березня, адже крім традиційного святкового концерту та скорочених уроків, для дітей влаштували день учнівського самоврядування. Учнів 8 та 9 класів попросили прийти до школи на 8 годину ранку, але не сказали, з якою метою. Лише вранці наступного дня вони дізналися, що будуть проводити уроки замість вчителів. Таким чином учні дали чудову нагоду вчителям трішки відпочити від насиченого шкільного життя і перенестися у свої шкільні роки. Кандидатури учнів було погоджено вчителями та адміністрацією школи. Спільно з учителями учні узгодили плани проведення уроків.

Учням, що на один день приміряли на собі нелегку та дуже потрібну роботу вчителя, дуже сподобалося. А учні 7 класу вже мріють про те, що за рік на них чекає така сама честь.
Після уроків відбувся святковий концерт, присвячений чарівним, милим, ніжним жінкам.   Одним з очікуваних подарунків свята була концертна програма, підготовлена учнями школи.
Почалося свято словами привітання педагога-організатора Пєнової Яни Сергіївни. Вона побажала вчителям творчої наснаги, успіхів у роботі, веселих усмішок та старанних учнів, а також попросила запрошених батьків з повагою віднестися до старанння учнів, адже вони готували виступ саме для них.
Захоплюючі та незабутні враження подарували учні початкової школи.
Маленькі таланти 1-4 класів разом з улюбленими керівниками Ніконенко Н. Н., Городечною О. Є., Худченко Т. І., Стояновою Н. Г. підготували яскраві дійства з танцями, піснями, віршами і подарунками. Хлопці виконали запальний танок джентельменів.
Дівчата 3 класу виконували ніжний та зворушливий танець «Краплинок».
Жодна мама та бабуся не залишилися обділеними увагою та не повернулися додому без гарного настрою та чудового подарунка.
Весна завітала у гості до малят, і було надзвичайно приємно бачити щиру радість в їхніх очах. Малята вітали своїх любих мам, дарували їм посмішки, танці, вітання та саме найдорожче – свої теплі обійми!
Учні середньої школи випустили святкові малюнки до Дня 8 Березня.
5-9 класи підготували дуже різноманітні та яскраві концертні номера і привітали усіх жінок зі святом.
Так в концерті було богато кумедних сценок ; восьмикласники показали сценку «Бабуся приїхала до онука», «Свято 8 березня в дитячому садочку» та «МЖ УРА!». А учні 6 класу представили сценку  «Знайомство з дівчиною» та «Весняний призов» .
 А ще у концерті була віршована сценка від учнів 5 класу «Домашній твір». Музична пауза від дівчат 8 класу. Дівчата 7 класу порадували класним танцем. Свої побажання у гарне весняне свято виразили дівчата 6 класу у пісні «8 березня». 5 клас заспівав зворушливу пісню Асоль «Моя мама».
Завершилось свято на позитивній ноті – для всіх чарівних та прекрасних леді хлопці виконали гумористичний танець, який нікого не залишив байдужим та створив гарний настрій.
Після завершення свята на всіх бажаючих чекала запальна дискотека 

автор: Ірина Діденко

KYDfCypNZfk

EfaFdv4GiF8

n1izdVXosH0

TzBel-yr55w

75C 0yFO0vM

Обновлено ( 08.03.2015 21:09 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00