Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Сен 24 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

У Лиманському районі люди повстали проти свавілля

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Депутати та мешканці Трояндівської сільської ради Лиманського району Одеської області звернулись з відкритим листом до голови Одеської обласної держаної адміністрації, депутатам Верховної Ради України, депутатам Одеської обласної ради, та депутатам Лиманського району Одеської області з проханням втрутитись в свавілля яке полягає в тому, що депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе в супереч Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», та добровільному волевиявленню, маніпулюючи головою Трояндівської сільради Ігорем Піліпчуком, заставляють місцевих жителів прийняти рішення щодо об’єднання з Курісовською сільською радою.

Місцеві депутати благають всіх небайдужих підтримати місцевих мешканців, та сприяти об’єднанню Трояндівської сільської ради з Доброславською селищною радою на підставі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». - про це повідомляють одеські ЗМІ.

Так, Трояндівська (Кіровська) сільська рада в особі тодішньої голови Катерини Йосипівни Парнєвої, отримавши в 2015р. запрошення від Доброславської (Комінтернівської) селищної ради, провела у всіх населених пунктах публічні обговорення щодо об’єднання. Таким чином було опитано майже 80% місцевого населення, яке зареєстроване та фактично мешкає за місцем реєстрації. На цих сходах громадян майже одноголосно було вирішено добровільно приєднатися Добросласької селищної ради. Дані протоколи зберігаються в Трояндівській сільській раді.

Після місцевих виборів в 2015р. голова Трояндівської сільради І. В. Пилипчук вступивши в змову з депутатом Одеської обласної ради Олегом Джумберовичем Кутателадзе, в супереч добровільному волевиявленню людей в 2015р., почали заново приймати рішення Трояндівської сільської ради з ціллю приєднання до Курісовської сільради. Місцеві люди не розуміють, чому маючи всі переваги в об’єднанні з Доброславською громадою, їх сватають до Курісовської. Переваги заключаються в тому, що в Доброславі все є, і лікарня з сучасним обладнанням та професійними лікарями, всі адміністративні служби. Автобусне сполучення постійне є. Всього цього немає в Курісовській громаді. Відстань від запропонованих громад однакова. Що стосується економічної доцільності, то всі ці дві громади будуть дотаційними з державного бюджету. Тому коли Олег Кутателадзе висловлюється за доцільність приєднання до спроможної Курісовської громади, люди розуміють, що правди в цих словах мало.

Так, на сходах місцевих жителів О.Д. Кутателадзе приїздить разом з декількома чиновниками з району, котрі залежні від нього, шляхом підміни понять, та заводячи місцевих людей в оману змушують приймати рішення на користь об’єднання з Курісовською сільською радою. В хід йдуть залякування людей, підміна понять щодо законів України, погрози щодо зупинення фінансування соціальних проблем Трояндівської сільської ради з боку держави та районної влади. 

Від мешканців Сичавської сільської ради також відомо, що тими самими діями депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, разом зі своїми прибічниками – місцевими чиновниками, підвели людей до об’єднання с Визирською сільською радою.

19 - 20 березня 2017 р., ініціативна група місцевих мешканців Трояндівської сільради повторно провели сходи громадян населених пунктів, та провели опитування відносно бажання приєднання.
З 1126 опитаних, 1114 виявили бажання приєднатися до Доброславської селищної ради. 12 опитаних виявили бажання приєднатися до Курісовської сільської ради. Цим самим було вирішено, що більшість мешканців бажають об’єднатися з Доброславською сільської радою. В Трояндівській сільській раді зареєстровано близько 2000 людей, які мають право голосу. Близько 500 людей фактично не проживають за місцем реєстрації.

Також, стало відомо, що після опитування людей, на голів сусідніх сільських рад, та зокрема на голову Доброславської селищної ради відбувається психологічний тиск з боку заступника голови Лиманської районної ради (Опозиційний блок) Івана Ососкало, котрого діти працюють на підприємстві ТІС. Одним із засновників цієї компанії є саме Олег Кутателадзе, який забажав приєднати Трояндівську сільську раду до Курісовської проти волі людей, та обґрунтованої доцільності.

Обновлено ( 30.03.2017 01:30 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00