Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Воскресенье
Сен 20 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Интересная встреча в Фонтанской школе

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Сегодня в помещении Фонтанской школы, старшекласники Фонтаннской и Крыжановской школы провели интересную встречу с Президентом исторического клуба "Холодный Яр" Романом Ковалем.

"Сьогодні з ранку у Фонтанські ЗОСШ Лиманського району Одещини, для старшокласників Фонтанки, Крижанівки , Лісків, а о 13-00 для школярів Петрівки відбулась цікава зустріч з Президентом історичного клубу "Холодний Яр" Романом Ковалем , гайдамаками Чорноморського Гайдамацького Зєднання ( Олександр Голопотелюк , Вячеслав Задорожний , Сергій Гуцалюк ) предсавниками ГО "Спілка ветеранів АТО Комінтернівщин" ( Володимир Калюжний , Сергій Новицький) та історичного клубу "1-кінний полк Чорних Запорожців" - Роман Боровик. Підлітки дізнались про забуті сторінки історії Південної України поч. 20 ст. , зокрема про Одеських Гайдамаків та їх отаманів та командирів (Змієнко , Мазуренко , Луценко , Лип) повстанських отаманів сучасної Одещини(Заболотного , Григорєва, ). Про їх жертовну боротьбу за незалежність України. Окрім того дітям було доведено інформацію про можливість їх участі у військово-патріотичній , дитячо-юнацькій грі "Сокіл-Джура".
Заходи відбуваються з ініціативи та сприяння ГО "Спілка ветеранів АТО Комінтернівщини", за що хлопцям щира дяка !"- написал на своей страничке в фейсбуке один из участников встречи известный в Лиманском (Коминтерновском) районе общественик Сергей Гуцалюк.

Обновлено ( 12.09.2016 14:16 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00