Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Вторник
Авг 04 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Твій голос можезмінити все! Настав час змін!

E-mail Печать PDF
( Голос )

Я Чернявський Степан – ваш кандидат від політичної партії «Слуга народу». Я хочу звернутись до мого рідного округу, до всіх виборців! До 21 липня залишилось зовсім мало часу. Це не просто чергові вибори. Це наш шанс на зміни, на гідне життя. Це та надія яку ми отримали, яку ми не можемо втратити знову! Час переобрати парламент, час змінити систему, час відсунути корупціонерів від їх схем! Корупціонер повинен сидіти не у сесійній залі, а в тюрмі! Якщо ти крадеш у свого народу, крадеш у держави, то ти маєш нести за це відповідальність, а не йти на 2-й чи 3-й термін депутатства!

 

         Я закликаю вас підтримати мене, підтримати Президента, підтримати його команду! Обирати слуг народу на виборах до Верховної Ради як за списками, так і по мажоритарних округах. Підтримайте зміни, підтримайте шлях України до розвитку!

         Вибір кожного українця — то його власна відповідальність. Тому, прийшовши до виборчих дільниць 21 липня подумайте, в якій країні ви хочете жити, якою ви хочете залишити Україну для наступних поколінь, для своїх дітей та онуків. Для європейського рівня життя, соціальної захищеності та розвиненої економіки необхідне оновлення влади. Країна не піде вірним шляхом, не запрацюють закони, якщо у владі будуть сидіти «кнопкодави» та крадії, що прикривають тіньовий бізнес олігархів. Я йду до Верховної Ради не захищати бізнес-інтереси. Я йду відстоювати інтереси свого округу, громадян, що довірили мені бути їх представником у парламенті!

         Мені приємно, що кожного дня, спілкуючись з людьми на своєму окрузі, я відчуваю віру в мене і в нашу команду. Ми з вами мріємо про однакове: працювати вдома, вдома виховувати наших дітей. Ми всі з вами патріоти, ми любимо свою державу. Покладемо край крадіям і “царям”, які ставляться до виборців, як до нікому непотрібних речей, про які згадують тільки під час виборчих перегонів!Будуймо демократичне суспільство разом! Суспільство, де влада чує голос народу!

Я обіцяю бути гідним політиком, гідно представляти у парламенті мій 138-й округ, звітувати перед вами. Для мене депутатський мандат це не статус, це робота, служба на яку я йду. Я звик виконувати будь яку роботу відповідально. Не змарнуйте можливість мати у Верховній Раді свого захисника, свого слугу народу!

Я обіцяю бути завжди в діалозі зі своїм округом. Так, я не медійна особистість, не чиновник, не був раніше у політиці. Для когось це мінус. Можливо. Та я йду працювати і головне – виконувати взяті на себе зобов’язання! Я вірю – нарешті в нас єшанс сформувати уряд чесних та відповідальних. Зробимо це разом!

67488590 122820782324837 4902116590360723456 n

Обновлено ( 19.07.2019 16:09 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00

Последние новости