Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Мар 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Серед українських підлітків популярності набирає небезпечна гра «Зникни на 24 години»

E-mail Печать PDF
( Голосов )

У соцмережах люди інформують про те, що українські підлітки беруть участь у небезпечній грі «Зникни на 24 години», яка полягає у тому, що підліток має піти з дому та не повідомляти де він знаходиться протягом доби, таким чином ні рідні, ні друзі, ні близькі не знають, де шукати учасника гри.

Перші випадки, коли діти зникали, долучаючись до цієї гри – були зафіксовані на Київщині, де з різницею в три дні «зникло» двоє хлопців. Через добу обох знайшли живими та здоровими, проте близькі налякалися не на жарт.Поліція уже повідомила учителів старших класів про небезпечне і нічим логічним не обґрунтоване захоплення дітей, яке створює небезпеку і тим, що молодь формує значну кількість груп у соцмережах, де ставить перед охочими завдання зникнути, а після того групу видаляють, то ж знайти контакти з організаторами – фактично неможливо. Так само неможливо і прослідкувати, де учасник гри, а ще складніше зрозуміти, чи то підліток так розважається за допомогою гри, чи він справді зник, його викрали, чи може стався нещасний випадок…

Психологи радять батькам поговорити з підлітками на цю тему та роз’яснити, що ця гра непотрібна, не приносить нікому жодної користі і є небезпечною.

Обновлено ( 30.01.2017 13:30 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить