Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Суббота
Май 26 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Украина

Украина успешно провела испытания новой тактической боевой ракеты (видео)

( Голос )
Украина успешно провела испытания новой тактической боевой ракеты (видео)

 Украина успешно провела испытание боевой тактической ракеты. Военный эксперт рассказал подробности испытания новой тактической ракеты

Обновлено ( 27.08.2016 15:26 )

 

Саакашвілі гальмує 400-мільйонний проект у порту "Южний", – швейцарський інвестор

( Голосов )
Саакашвілі гальмує 400-мільйонний проект у порту

Швейцарські інвестори фактично змушені захищати проекти своїх інвестицій в Україну в судах.Про це повідомили представники компанії "Олсідз Блек Сі" на прес-конференції.

Після введення в експлуатацію швейцарським інвестором - компанією "Олсідз Блек Сі", у порту Южний у 2013 році Терміналу рослинних олій потужністю 45 000 м3, а у липні 2015 року – мультифункціонального Олійноекстракційного заводу потужністю 2400 тонн/добу присутній на урочистому відкритті підприємства голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі викривав монополію стивідорів, що існує в Аджалицькому лимані.

Обновлено ( 24.07.2016 05:06 )

Allseeds: Саакашвілі до Гройсмана довів

( Голосов )
Allseeds: Саакашвілі до Гройсмана довів

Голова правління Групи Олсідз В'ячеслав Петрище звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася у зв'язку з тривалою дискримінацією компанії у земельних питаннях у порту Южний.

У листі зазначається, що, незважаючи на публічні обіцянки М.Саакашвілі виділити компанії землі для продовження її інвестиційного проекту вартістю близько 600 млн.доларів США, Одеська ОДА, попираючи елементарне право, антимонопольне законодавство України, цинічно віддала усі вільні землі у місці знаходження підприємства під три причали "в одні руки" іншій компанії, що вже до цього отримала у п.Южний землі під два причали, але нічого там не будує.

Обновлено ( 14.07.2016 07:14 )

Офшоры срывают маски . Тесть главы Коминтерновской РГА оказался владельцем офшорной компании

( Голосов )
Офшоры срывают маски . Тесть главы Коминтерновской РГА оказался владельцем офшорной компании

Пока страна праздновала праздники , Международный консорциум журналистов-расследователей опубликовал базу данных об офшорах и их владельцев по всему миру. В списке оказались более 600 украинских и компаний, принадлежащих нашим гражданам. Среди них уже озвученные ранее офшоры президента Петра Порошенко, главы АП Бориса Ложкина, бывших чиновников режима Януковича и их родственников. Правда, на этот раз стали известны более деликатные и неудобные для нынешних чиновников факты.

Верховная Рада переименовала села Свердлово и Ильичёвку

( Голосов )
Верховная Рада переименовала села Свердлово и Ильичёвку

Верховная Рада Украины переименовала еще 124 населенных пункта страны в рамках декоммунизационного законодательства.

Обновлено ( 12.05.2016 15:29 )

Страница 9 из 36