Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Вторник
Фев 20 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Украина

«Холодомор» в школах Лиманского района

( Голосов )
«Холодомор» в школах Лиманского района

Не смотря на распоряжение премьер министра Украины Владимира Гройсмана об включении отопления, часть школ Лиманского района, по состоянию на вторник 18 октября, остаются без отопления. Прежде всего речь идёт об школах, которые отапливаются газом. По словам чиновников из отдела образования Лиманского района, причиной отсутствия тепла в школах является задолженность перед «Одессаоблгазом». Но как нам стало известно из наших источников, основная причина отсутствия тепла – это отсутствия разрешительной документации связанной с газовым отоплением, в школах района, из-за отсутствия которой «Одессаоблгаз» отказывается подавать газ в школы. Обычно отдел образования подготавливает такую документацию для школ ещё летом. Почему такая документация в этом году до сих пор ещё не подготовлена, остаётся загадкой.

Обновлено ( 19.10.2016 02:14 )

 

Світла їм пам'ять

( Голосов )
Світла їм пам'ять

23 серпня виповнилося 100 років з дня народження мого батька – Горового Петра Юхимовича. Більше десяти років, як його не має поруч з нами. І рік, як закінчилося земне життя мами – Мардаренко Надії Іванівни.

Обновлено ( 05.09.2016 18:06 )

Украина успешно провела испытания новой тактической боевой ракеты (видео)

( Голос )
Украина успешно провела испытания новой тактической боевой ракеты (видео)

 Украина успешно провела испытание боевой тактической ракеты. Военный эксперт рассказал подробности испытания новой тактической ракеты

Обновлено ( 27.08.2016 15:26 )

Саакашвілі гальмує 400-мільйонний проект у порту "Южний", – швейцарський інвестор

( Голосов )
Саакашвілі гальмує 400-мільйонний проект у порту

Швейцарські інвестори фактично змушені захищати проекти своїх інвестицій в Україну в судах.Про це повідомили представники компанії "Олсідз Блек Сі" на прес-конференції.

Після введення в експлуатацію швейцарським інвестором - компанією "Олсідз Блек Сі", у порту Южний у 2013 році Терміналу рослинних олій потужністю 45 000 м3, а у липні 2015 року – мультифункціонального Олійноекстракційного заводу потужністю 2400 тонн/добу присутній на урочистому відкритті підприємства голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі викривав монополію стивідорів, що існує в Аджалицькому лимані.

Обновлено ( 24.07.2016 05:06 )

Allseeds: Саакашвілі до Гройсмана довів

( Голосов )
Allseeds: Саакашвілі до Гройсмана довів

Голова правління Групи Олсідз В'ячеслав Петрище звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася у зв'язку з тривалою дискримінацією компанії у земельних питаннях у порту Южний.

У листі зазначається, що, незважаючи на публічні обіцянки М.Саакашвілі виділити компанії землі для продовження її інвестиційного проекту вартістю близько 600 млн.доларів США, Одеська ОДА, попираючи елементарне право, антимонопольне законодавство України, цинічно віддала усі вільні землі у місці знаходження підприємства під три причали "в одні руки" іншій компанії, що вже до цього отримала у п.Южний землі під два причали, але нічого там не будує.

Обновлено ( 14.07.2016 07:14 )

Страница 7 из 35