Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Воскресенье
Май 27 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Регіональний форум за участю представників галузі агропромислового розвитку

E-mail Печать PDF
( Голос )

2 червня 2015 року в Комінтернівської районної державної адміністрації відбувся регіональний форум за участю представників організацій об’єднаних націй (ООН) Олени Бутримової – начальника відділу з питань Східної Європи та Центральної Азії Міжнародний Торговий Центр (МТЦ), Артура Діллман – міжнародного експерта агропромислової галузі МТЦ та сільгосптоваровиробників центральної частини Одеської області. Організатором заходу виступила Комінтернівська районна державна адміністрації на чолі з виконуючим обов’язки голови Комінтернівської райдержадміністрації Кривенком Сергієм Олександровичем та за безпосередньою участю начальника управління агропромислового розвитку Ільченка Сергія Петровича. У даному заході прийняло участь 50 представників агропромислової галузі Комінтернівського, Березівського, Миколаївського, Іванівського та Білгород-Дністровського районів.

Основною метою зустрічі було: обговорення кроків сприяння включення підприємств малого та середнього бізнесу (МСП) агропромислового сектора України в регіональний та глобальний ланцюжок доданої вартості і сприяння їх виходу на нові ринки, шляхом надання технічної допомоги в виробництві товарів і послуг відповідно до ринкового попиту, зміцнення потенціалу установ підтримки підприємництва у наданні якісних бізнес-послуг, і забезпеченні МСП виходу на цільові ринки, приділяючи особливу увагу ринку ЄС.
Учасники форуму протягом двох годин активно обговорювали різноманітні питання щодо ведення агробізнесу у нинішніх умовах. За результатами обговорення визначені головні завдання реалізації Проекту та основні напрями щодо підвищення конкурентоспроможності і інтернаціоналізація МСП, а саме:

- Розробка дорожньої карти (стратегії) для агропромислового сектора центрального регіону Одеської області, проведення аналізу доданої вартості в агропромисловому секторі із визначенням перешкод і можливостей у цільовій галузі.
- Створення інформаційної інтернет-платформи для обміну знаннями для МСП та реалізації сільськогосподарської продукції регіональних виробників на світовому ринку.
- Зміцнення потенціалу агроформувань, створення механізмів для співпраці та обміну інформацією між регіональними підприємництва та їх зарубіжними колегами.
- Встановлення ділових контактів для МСП на вітчизняних та міжнародних ринках, зокрема на ринку ЄС - визначення нових потенційних покупців для цільових секторів.

Всі присутні дійшли до спільної думки, що завдяки наполегливій праці, направлення спільних зусиль в одному напрямку та підтримці ООН можливо досягти позитивних результатів у підвищенні конкурентоспроможності та інтернаціоналізація МСП.

169871986 601x340

169871901 601x400

169871919 601x400

Обновлено ( 04.06.2015 02:06 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить