Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Воскресенье
Сен 27 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

НАЙГОЛОВНІШЕ ДОСЯГНЕННЯ — НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

E-mail Печать PDF
( Голос )

24 серпня 1991 року сталася важлива подія — Україна проголосила про свою незалежність. Ця дата стала поворотною віхою в історії розвитку Української держави і є могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту. Сьогодні українці пишаються тим, що стали свідками великого кроку в розвитку України: набуття самостійності. Вже 24 роки наша країна незалежна, та сьогодні, як ніколи нам доводиться ламати віковічні стереотипи, саме в цей нелегкий час ми навчилися пишатися своєю Батьківщиною. Саме сьогодні, як ніколи цесвятопередаєдухпатріотизмутагордостізасвоюнацію, яка проходячи зараз найважчівипробування, створюєсвоюнезалежнудержаву. Адже, сьогодніпатріотизм — це не любов до ідеї, а любов до Вітчизни – України.

Країна — це ми самі, наші вчинки, наші прагнення. Саме ми будуємо майбутнє своєї держави. Ми маємо найбільший в світі скарб — рідну мову.

В наш час, мабуть для кожного незалежність — це єдність, сила, рішучість, творення єдиної української нації - сучасного національного, політичного і громадянського організму, що охоплює всіх без винятку громадян України.

Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. 24-го серпня — велике свято, це привід українцям показатися в якості патріотів. Цього дня багато, хто відчув дух братерства!

23 серпня в с.Дмитрівка, в сільському будинку культури відзначили День Прапору та День Незалежності України. Чимало місцевих жителів та гостей було присутніх на святкуванні.

Вихованці дитячого садка, школярі, новостворений ансамбль «НАДІЯ» та інші учасники художньої самодіяльності вітали присутніх зі святом своїми піснями, танцями та просто теплими словами. Наприкінці голова Дмитрівської сільради Муравйова Н.Г. почастувала молодших учасників святкового дійства солодощами, привітала жителів та гостей села. Продовжилося свято дискотекою.

Було дуже прикро, що цього дня під час виступу не згадали про героїв, які сьогодні боряться за цілісність та незалежність нашої держави, не пом’янули хвилиною мовчання воїнів, які віддали своє життя на сході України за наш мир та спокій.

Хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. І нехай незалежно ні від чого, нам вдається знаходити в житті позитивні моменти і радіти!

e4BuqurJrl4

Автор: Антонина Егорцева     Источник:www.facebook.com/groups/1637282476555053

Обновлено ( 31.08.2015 14:24 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00