Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Фев 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Интересная встреча в Фонтанской школе

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Сегодня в помещении Фонтанской школы, старшекласники Фонтаннской и Крыжановской школы провели интересную встречу с Президентом исторического клуба "Холодный Яр" Романом Ковалем.

"Сьогодні з ранку у Фонтанські ЗОСШ Лиманського району Одещини, для старшокласників Фонтанки, Крижанівки , Лісків, а о 13-00 для школярів Петрівки відбулась цікава зустріч з Президентом історичного клубу "Холодний Яр" Романом Ковалем , гайдамаками Чорноморського Гайдамацького Зєднання ( Олександр Голопотелюк , Вячеслав Задорожний , Сергій Гуцалюк ) предсавниками ГО "Спілка ветеранів АТО Комінтернівщин" ( Володимир Калюжний , Сергій Новицький) та історичного клубу "1-кінний полк Чорних Запорожців" - Роман Боровик. Підлітки дізнались про забуті сторінки історії Південної України поч. 20 ст. , зокрема про Одеських Гайдамаків та їх отаманів та командирів (Змієнко , Мазуренко , Луценко , Лип) повстанських отаманів сучасної Одещини(Заболотного , Григорєва, ). Про їх жертовну боротьбу за незалежність України. Окрім того дітям було доведено інформацію про можливість їх участі у військово-патріотичній , дитячо-юнацькій грі "Сокіл-Джура".
Заходи відбуваються з ініціативи та сприяння ГО "Спілка ветеранів АТО Комінтернівщини", за що хлопцям щира дяка !"- написал на своей страничке в фейсбуке один из участников встречи известный в Лиманском (Коминтерновском) районе общественик Сергей Гуцалюк.

Обновлено ( 12.09.2016 14:16 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить