Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Воскресенье
Май 27 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Жінки з Аграрної партії прийняли участь в тренінгу

E-mail Печать PDF
( Голосов )

В місті Одесі 20 липня в готелі «Олександрівський» відбувся тренінг для жінок : «Просування політичної участі та протидія сексизму в Україні» за підтримки Фонду розвитку Великої Британії.

Тренінг провели представники Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин. На тренінгу були присутні представники від різних політичних сил. Аграрну партію представляли жінки - члени Аграрної партії Лиманського району.
Тренінг пройшов на дуже високому рівні. Учасниці даного заходу ознайомились з елементами виборчої кампанії: роботою з виборцями, побудовою виборчої кампанії, роботою з медіа та соціальними мережами, елементами управління штабу.
Тренінг завершився, але спогади про більшість цікавих моментів залишиться в пам`яті надовго, а найголовніше це те, що кожен з присутніх взяв для себе дуже багато цінної та корисної інформації.
В цей день, від Одеської обласної партійної організації Аграрної партії, отримала привітання з Днем народження представник від Трояндівського первинного осередку Чекерес Тетяна Олексіївна.

IMG 2441

IMG 2439

IMG 2432

Обновлено ( 24.07.2017 05:06 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить