Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Вторник
Июл 16 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вихованець Комінтернівської ДЮСШ увійшов до збірної України з боксу

E-mail Печать PDF
( Голос )

PHp-1GQ3qTAВ серпні місяці в Болгарії проходив Чемпіонат Європи з боксу, до збірної України увійшов вихованець Комінтернівської ДЮСШ – Харламов Валерій вагова категорія – 75 кг.

Всі дні змагань пройшли у запеклій та цікавій боротьбі. За підсумками усіх кваліфікаційних турнірів, збірна України з боксу буде представлена 8-ма боксерами на ліцензійному Чемпіонаті світу 2015 року, який прийматиме Катар (країна південно-західної Азії). Світова першість з боксу пройде з 8 по 17 жовтня у місті Доха.
Нагадаємо, основну частину ліцензії на світову першість з боксу представники збірної України здобули на Європейських іграх у Баку (5 ліцензій). Три заключні перепустки на Чемпіонат світу наші боксери вибороли на Чемпіонаті Європи в Болгарії. Цього річний Чемпіонат світу з боксу серед чоловіків стане одним з основних етапів відбору боксерів на Олімпійські ігри 2016 року, які пройдуть в Бразилії.
Вітаємо нашого боксера Харламова Валерія з успішним виступом на Чемпіонаті Європи. Спортсмена до змагань підготував старший тренер відділення боксу Комінтернівської ДЮСШ – Серженюк М.О.
Так, тримати!!!

Hb5aJsAxV-4

Директор Комінтернівської ДЮСШ В.Є.Мірза

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

За какую партию вы проголосуете на парламентських выборах 21 июля? (партии расположены в порядке их расположения в избирательном бюлютени)