Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Июл 29 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вітання дітям від Аграріїв

E-mail Печать PDF
( Голос )

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це-добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який нагадує нам,дорослим,про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

   В цей прекрасний день Комінтернівська районна організація Аграрної партії України,голови первинних осередків та члени Аграрної партії району за підтримки голови Одеської обласної організації Аграрної партії Калашникова В.І. побували в багатьох селах району.

    Члени партії із сіл Новомиколаївки,Олександрівки(мала),Калинівки,Дмитрівки,Кордону відвідали діток в дитячих садках. Зустрічі були теплими,приємними і принесли багато радісних хвилин малюкам,оскільки кожен з них отримав подарунки та зелені кульки,як символ Аграрної партії.

 

В цей день в селі Каїри також пройшло чудове свято,приурочене Дню захисту дітей,на якому були присутні голова первинного осередку,депутат Каїрської сільської ради від Аграрної партії Оліферчук Ю.В. та член Аграрної партії,учасник АТО Дюльгер В.В.,які привітали присутніх діток подарунками.

В селі Гвардійське,Чорноморської селищної ради, члени Аграрної партії разом з головою осередку Шляхтою М.О., не тільки дарували дітворі подарунки, але й приймали активну участь в підготовці та проведені свята для дітей, організатором якого була директор Будинку культури Шляхта Вікторія. Щирий та веселий сміх дітвори та дорослих був запорукою того,що свято вдалося.

В селі Любопіль на святі дитинства від голови первинного осередку Стадніченко Н.Н. та члена Аграрної партії Шульги С.М. діти отримали подарунки,торт та слова вітання.

Солодощі та подарунки отримали багатодітна сім’я з с.Кордон та діти – сироти з с.Каїри.

Комінтернівська районна організація Аграрної партії України,члени Аграрної партії району,в цей день намагалися зробити діток щасливими. І найкращою винагородою для всіх були усміхнені обличчя та сяючі очі малечі.

Обновлено ( 05.06.2016 05:50 )  

Комментарии 

0 #
Jeka_vn 05 Июня 2016
А вы умеете поздравлять без рекламы партий?

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Если выборы в Верховную Раду состоятся в ближайшее воскресенье. За кого вы проголосуете?

партия Слуга народа - 12.5%
партия ОПЗЖ - 14.3%
партия Батькивщина - 5.4%
партия Европейская Солидарность - 12.5%
партия Голос - 3.6%
партия УДАР (Виталия Кличка" - 7.1%
партия За Майбутне - 7.1%
партия Сила и Честь (Смешко) - 5.4%
Радикальная партия (Ляшко) - 0%
партия Шария - 5.4%
партія ВО Свобода - 3.6%
партия Сила людей - 14.3%
другая партия - 5.4%
не пойду на выборы - 3.6%

Результаты: 56
Голосование на этот опрос закончилось в: 30 Ноя 2020 - 00:00