Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Пятница
Июл 30 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

В Комінтернівському районі відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

E-mail Печать PDF
( Голос )

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним завданням якої є донести до громадян, особливо юних, украй важливу інформацію про правила безпечної поведінки у повсякденному житті, а також ознайомити їх з реаліями роботи мужньої і самовідданої професії рятувальника.

Чергова акція в Комінтернівському районі відбулася 15 травня в Першотравневому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей». Місце проведення заходу рятувальниками було вибране не випадково, адже дана загальноосвітня школа є однією з найбільших в районі, де навчається понад 600 школярів.

Неспокійна ситуація в державі спонукає знати і вміти грамотно та чітко поводитися в разі виникнення надзвичайної ситуації різного характеру, тому в цьому році в акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти” активно прийняли участь і працівники Комінтернівського РВ ГУ МВС України в Одеській області.

Розпочалася акція досить несподівано для дітей, адже рятувальники та співробітники міліції спочатку хотіли перевірити їхні знання та навички при евакуації з будівлі школи. Тому в приміщенні електрощитової за легендою виникла пожежа. Після трьох спеціальних сигналів коридори та сходові марші швидко заповнились школярами, яких виводили на вулицю викладачі через основні та запасні виходи. За кілька хвилин всі діти та дорослі знаходились на спортивному майданчику, а не забаром на шкільне подвір'є прибув пожежний розрахунок 26 ДПРЧ. З великою цікавістю діти спостерігали за бойовим розгортанням, роботою рятувальників в апаратах на стисненому повітрі, мали можливість оглянути пожежно-рятувальну техніку та аварійно-рятувальне спорядження, що знаходиться на озброєнні місцевого підрозділу ДСНС. Також всі бажаючі охоче приміряли на себе бойові обладунки вогнеборців та могли посидіти у пожежному авто та уявити себе справжніми рятувальниками. 

Навчальна евакуація була виконана у нормативний термін, тож рятувальники із великим задоволенням оцінили старання дітей на «відмінно».

Наступний етап акції вже проходив в актовій залі школи, де перед педагогічним колективом та школярами виступив головний інспектор Комінтернівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області Ростислав Журавський та оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей Комінтернівського РВ ГУ МВС України в Одеській області Олександр Проценко.
Під час бесіди дітей навчали як поводити себе в різних видах надзвичайної ситуації, а саме під час пожежі, правила поведінки під час перебування у лісових масивах та водоймах. Окремо фахівці ДСНС та МВС зупинилися на діях при виявленні застарілих вибухонебезпечних предметів та сучасних вибухових пристроїв. Дітям довели наскільки небезпечні боєприпаси та порадили одразу повідомляти про виявлення такої знахідки старшим. А на останок всі діти отримали тематичні листівки та пам’ятки з корисною інформацією.

Діти оплесками подякували рятувальникам та міліції за видовищний захід, і пішли зі школи з додатковими навичками поведінки у нестандартних ситуаціях. І це ще раз говорить про важливість і цілеспрямованість роботи, яка проводиться працівниками Комінтернівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області.

Комінтернівський РС ГУ ДСНС України в Одеській області.

5n4pZBB2O0s

4F8ectPBMEs

6UEZ4FxgkCQ

axMbYObeD0g

HwmFy5LuYLI

Обновлено ( 20.05.2015 08:46 )  

Комментарии 

-4 #
Kotovskij 20 Мая 2015
Оказывается людям Ивана Марзака и Натальи Крупицы тоже бывает больно,

они драматически впечатлительные граждане. Небольшая реплика "Моряка" и такая бурная реакция.
Обратите внимание, пожалуйста, как расплакались ниже обиженные интернет-титушк и . Плюсиков мало им ставят, надо больше плюсиков, они ведь тоже любви хотят. От собственной ущербности стремятся оскорбить любого, кто против.
Сергей Колодяжный имеет по-настоящему железное терпение и воистину журналистскую честность. Его оскорбляют, оскорбляют соратников, а Сергей позволяет выражать мнение даже людям с трансформирован ной до уродства моралью.
Я тоже рекомендую зайти на сайт гражданина Марзака И. "мнение громады" Районом руководил человек без высшего образования, отдававший распоряжения по ночам разрисовывать рекламные борды политических конкурентов порнографически ми лозунгами.Сайт это образец фейка, так называется подделка, фальшивка. Например, обьявить человека алкоголиком или гомосексуалисто м. Для подтверждения прикладываются его фотографии и интервью с якобы другом детства, свидетельствующ им о порочных склонностях. Затем надо написать тут же сочиненный номер уголовного дела за правонарушение и дело завершено.
Когда народу становится неинтересно читать сайт-помойку то у создателей портала возникает желание просто нанять бандитов и разбить голову Свичинскому, благо попытки были. А можно попросту назвать Сергея Колодяжного, редактора сайта имбицилом. Слово то как звучит, еще не поленились посмотреть в интнрнете, на всякий случай, знчение термина.
Очень верный и правильный подход редакции. Самое главное-честный ! Спасибо, друзья. Всё же цензура нужна, нельзя позволять писать маты, нельзя симпатикам Пресмана, Марзака, Крупицы, Кавунам рзным оскорблять Украину, страну которая выкормила предателей. Надо вспомнить закон и заблокировать призывы к сепаратизму, писать об этом в СБУ.
Спасибо всем и за "плюсики" и за "минусики"
+6 #
Светлана Геннадиевна 20 Мая 2015
А ты теперь этот многострадальны й текст под каждой новостью размещай )))) аж слезы на глаза наварачиваются :)

Конечно номер дела липовый и ответ заместителя прокурора района поддельный :))) http://www.vitaliy-svichinskiy.blogspot.com/p/blog-page_80.html

Но действительно, не стоит обращать на факты внимания, давай побольше прозы )) у тебя хорошо получается, сразу видно безработный словоблуд ))
+1 #
Roman 26 Мая 2015
Скотовский, какой-то ты не обьективный. Почему не добавишь к списку предателей и других ? Например Кривенко С.О.?? А то, что Колодяжный, великий журналист, борец зха справедливость и ненависник ПР был помощнником у Ю.Преснова? Напомню, он был зам.главы фракции ПР в 2010 году??

А вот такие вещи, не интересны?
http://terror.in.ua/terrorists-wanted/krivenko-sergey-aleksandrovich-krivenko-sergej-ale.18305/

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Если выборы в Верховную Раду состоятся в ближайшее воскресенье. За кого вы проголосуете?

партия Слуга народа - 12.5%
партия ОПЗЖ - 14.3%
партия Батькивщина - 5.4%
партия Европейская Солидарность - 12.5%
партия Голос - 3.6%
партия УДАР (Виталия Кличка" - 7.1%
партия За Майбутне - 7.1%
партия Сила и Честь (Смешко) - 5.4%
Радикальная партия (Ляшко) - 0%
партия Шария - 5.4%
партія ВО Свобода - 3.6%
партия Сила людей - 14.3%
другая партия - 5.4%
не пойду на выборы - 3.6%

Результаты: 56
Голосование на этот опрос закончилось в: 30 Ноя 2020 - 00:00