Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Июл 29 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

В Комінтернівському районі пройшов «Тиждень знань безпеки життєдіяльності»

E-mail Печать PDF
( Голос )

Аби зменшити травматизм та загибель дітей Комінтернівські рятувальники спільно з відділом освіти Комінтернівської райдержадміністрації на протязі жовтня місяця проводили в загальноосвітніх та дошкільних закладах «Тижні знань безпеки життєдіяльності».

 Для школярів рятувальники ДСНС провели відкриті уроки з “Основ безпеки життєдіяльності ”. Учні жваво реагували і на рятувальників, і на навчальні фільми, наперебій розповідали власні історії про пожежі та надзвичайні ситуації, свідками яких їм довелося бути. При цьому діти вразили самих рятувальників своїми знаннями про те, як треба поводитись під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Практично в кожному навчальному закладі перевірялися дії персоналу на випадок виникнення умовної пожежі, під пильним оком професіоналів діти евакуйовувалися зі школи, вживали першочергових заходів для ліквідації надзвичайної ситуації та викликали Народну службу порятунку “101”. В окремі навчальні заклади такі як Кремидівська ЗОШ І-ІІІ ст., Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст., Комінтернівська ЗОШ І-ІІІ ст. рятувальники  приїхали на пожежному автомобілі та показали їм прилади та інструменти, якими вони користуються під час гасіння вогню. Діти ж на мить могли себе відчути в ролі пожежного, приміряли костюм і спостерігали як подається вода з пожежного рукава.

Також разом з рятувальниками до школярів завітала дружина юних пожежних «Вітер надії» Першотравневої ЗОШ яка приймала участь в фіналі Всеукраїнського фестивалю в м. Євпаторія. Аудиторія зустріла команду шаленими оплесками, а ті в свою чергу подарували школярам гарний настрій та море емоцій

Обновлено ( 08.11.2013 13:10 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Если выборы в Верховную Раду состоятся в ближайшее воскресенье. За кого вы проголосуете?

партия Слуга народа - 12.5%
партия ОПЗЖ - 14.3%
партия Батькивщина - 5.4%
партия Европейская Солидарность - 12.5%
партия Голос - 3.6%
партия УДАР (Виталия Кличка" - 7.1%
партия За Майбутне - 7.1%
партия Сила и Честь (Смешко) - 5.4%
Радикальная партия (Ляшко) - 0%
партия Шария - 5.4%
партія ВО Свобода - 3.6%
партия Сила людей - 14.3%
другая партия - 5.4%
не пойду на выборы - 3.6%

Результаты: 56
Голосование на этот опрос закончилось в: 30 Ноя 2020 - 00:00