Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Суббота
Июл 31 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

В Комінтернівському районі пройшов місячник військово-патріотичної та оборонно-масової роботи.

E-mail Печать PDF
( Голосов )

З 6-го листопада по 6-те грудня цього року в Комінтернівській районній організації Товариства сприяння обороні України проходив місячник військово-патріотичної та оборонно-масової роботи, присвячений 22-й річниці створення Збройних Сил України. І хоча заходи з виховання молоді в дусі патріотизму і підвищення її спроможності захищати в разі необхідності свою Батьківщину відбуваються у нас постійно, але все ж таки саме цього місяця ми змогли значно підвищити і кількість, і якість цих заходів. Отже, які ж конкретно події відбулися цього місяця?

Семінар на тему «Товариство сприяння обороні України – надійний резерв Збройних Сил» провів зі своїми вихованцями – спортсменами секції практичної стрільби інструктор-методист з спорту РСТК Міхненко О.Л. Він доповів присутнім про визначні факти з історії оборонних товариств України, розповів про Героїв Радянського Союзу – вихованців ОСОАВІАХІМу, розкрив зв’язок славетного минулого з сьогоденням і майбутнім. Учасники семінару ознайомилися з наочною агітацією по різним темам патріотично-виховної і оборонно-масової роботи, висловили свої думки та зауваження щодо доповіді, підтвердили свій намір досягти високих результатів в своїй спортивній та громадській роботі.

Також до заходів місячника можна віднести підготовку та участь наших команд в особисто-командній першості Одеської обласної організації ТСОУ з кульової стрільби, яка відбулася 7-го грудня в Одеському обласному спортивному стрілецькому клубі. Цей заклад ТСОУ, маючи серед своїх працівників і відвідувачів прибічників різноманітних стрілецьких дисциплін, є надзвичайно авторитетною кузнею талантів. Тому професійний рівень змагань був традиційно високим. Звичайно, не маючи достойної матеріально-технічної бази для тренувань, нашим стрілкам було важко розраховувати на достойні показники в цих змаганнях. Але досвід спілкування з досвідченими тренерами та їх майстерними вихованцями однозначно знадобиться нашим спортсменам-початківцям. А нам, їх керівникам і наставникам, також стане в нагоді приклад професійної роботи організаторів першості. Участь у районних, обласних чи загальноукраїнських заходах – це важливо, це дозволяє напрацьовувати новий досвід та ділитися ним з іншими, але ж наше Товариство завжди придавало особливу увагу роботі своїх місцевих осередків. Ось і цього разу ентузіасти-патріоти, члени первинних організацій та їх лідери провели численні роз’яснювальні бесіди з молодим поколінням щодо важливості вивчення та дотримання в повсякденному житті вимог Конституції та законів України, присвячених питанням захисту Вітчизни.

Темами бесід також стали нагальні питання зовнішньої та внутрішньої політики нашої держави та уряду, моральні та етичні норми, спрямовані на підвищення активної громадської позиції. Особливо хочеться відзначити вдалу роботу Фонтанської первинної організації. ЇЇ голова, Акілін Дмитро Олександрович, на даний момент є самим дієвим з активістів низової ланки ТСОУ в Комінтернівському районі. Маючи великий досвід роботи з дітьми та молоддю, в тому числі і з таким непростим контингентом, як малолітні правопорушники і покинуті діти, та неабиякий педагогічний хист, він своїм особистим прикладом вчить своїх підлеглих і вихованців непорушному виконанню обов’язків громадянина. Дмитро Олександрович провів один із кращих заходів місячника – екскурсію на місце висадки Григорівського десанту та до меморіалу героям-шахтарам, захищавшим наш край у далекому 41-му.

Звичайно, не всі свої задуми щодо проведення місячника ми змогли втілити в життя. Але, так чи інакше, працюючи, помиляючись, виправляючи помилки, ми отримали дуже цінний досвід, який, безумовно, будемо використовувати в нашій роботі на благо не тільки членів нашої організації, але і всього українського суспільства. І наостанок ще одна пропозиція. Користуючись нагодою, ми хочемо запросити всіх справжніх патріотів України приєднуватися до лав Товариства сприяння обороні України. Адже у нас вже є те, чого не мають сотні і тисячі вітчизняних громадських організацій військово-патріотичного напрямку. Це - потужна матеріально-технічна база і кваліфіковані кадри, які набувала наша громада на протязі майже вісімдесяти років свого існування. І саме це може стати вирішальним фактором у здійснення Ваших мрій і задумів по сприянню подальшого зростання економічної і військової могутності нашої України.

Обновлено ( 17.12.2013 13:29 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Если выборы в Верховную Раду состоятся в ближайшее воскресенье. За кого вы проголосуете?

партия Слуга народа - 12.5%
партия ОПЗЖ - 14.3%
партия Батькивщина - 5.4%
партия Европейская Солидарность - 12.5%
партия Голос - 3.6%
партия УДАР (Виталия Кличка" - 7.1%
партия За Майбутне - 7.1%
партия Сила и Честь (Смешко) - 5.4%
Радикальная партия (Ляшко) - 0%
партия Шария - 5.4%
партія ВО Свобода - 3.6%
партия Сила людей - 14.3%
другая партия - 5.4%
не пойду на выборы - 3.6%

Результаты: 56
Голосование на этот опрос закончилось в: 30 Ноя 2020 - 00:00