Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Июл 29 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Комінтернівські рятівникі попереджають ! Осінньо-зимовий період та його небезпека

E-mail Печать PDF
( Голосов )

 З настанням холодної пори для Комінтернівських рятувальників традиційно починається осінньо-зимовий пожежонебезпечний період. Практика роботи вогнеборців засвідчує‚ що саме в цей час зростає кількість пожеж та загибелі на них людей‚ передусім через причини‚ викликані порушенням правил облаштування й експлуатації електрообладнання, пічного опалення та необережного поводження з вогнем.

  В основному лихо приходить в будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей. Адже вони не мають коштів на виконання протипожежних заходів і мешкають здебільшого у старих  будинках, де прилади пічного опалення та електрообладнання вже давно застаріло, належним чином не обслуговується та не ремонтується. Як наслідок з початку року в житловому секторівиникло 82пожежі, на яких знищено та пошкоджено 40 будівель та господарських споруд, крім того‚ вогонь забрав життя трьох людей та ще одну травмував.

  Як приклад одна з таких пожеж сталася 26 листопада в смт Комінтернівське по вулиці Григорівського десанту. Рятувальникам довелося рятувати через вікно 82-річну господарку, оскільки та пручалася і не бажала виходити з палаючої оселі. На щастя цього разу ніхто не постраждав, але вогонь встиг знищити дах та значну частину будинку. Пожежа виникла на горищі, де димові канали мали явні порушення правил пожежної безпеки, а також мали тріщини, що в свою чергу і призвело до загоряння.

   Ще однією з найпоширеніших причин пожеж та загибелі людей на них є куріння у ліжку, найчастіше у нетверезому стані. Зараз в населених пунктах нашого району проживає чимало непрацюючих громадян, які часто використовують свій вільний час для вживання алкогольних напоїв. Це знижує рівень відчуття особистої безпеки. Враховуючи те, що у холодну пору алкогольні напої розпивають в помешканнях, це врешті решт призводить до пожежі. Розвиток подій іде за одним і тим же сценарієм. Людина випила, потім закурила у ліжку та не помітила, як задрімала і при цьому випустила недопалок з рук.

    Зважаючи на вище вказане, Комінтернівський районний сектор ГУ ДСНС України в Одеській області вкотре звертається до громадян з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Не залишати дітей без нагляду дорослих, розповідайте їм про небезпеку гри з вогнем, навчайте правилам пожежної безпеки. Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами. Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях.

   Пам’ятайте! Лише дотримання цих простих, але вкрай необхідних заходів, допоможе зберегти Ваше житло та, найголовніше, життя! Будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а також прищеплюйте це своїм дітям змалку.

                                                                            Комінтернівський РС ГУ ДСНС України

Xzv2ckQZuak

 

Обновлено ( 30.11.2015 13:56 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Если выборы в Верховную Раду состоятся в ближайшее воскресенье. За кого вы проголосуете?

партия Слуга народа - 12.5%
партия ОПЗЖ - 14.3%
партия Батькивщина - 5.4%
партия Европейская Солидарность - 12.5%
партия Голос - 3.6%
партия УДАР (Виталия Кличка" - 7.1%
партия За Майбутне - 7.1%
партия Сила и Честь (Смешко) - 5.4%
Радикальная партия (Ляшко) - 0%
партия Шария - 5.4%
партія ВО Свобода - 3.6%
партия Сила людей - 14.3%
другая партия - 5.4%
не пойду на выборы - 3.6%

Результаты: 56
Голосование на этот опрос закончилось в: 30 Ноя 2020 - 00:00