Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Пятница
Окт 18 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Юні дослідники Комінтернівщини

E-mail Печать PDF
( Голосов )

23 грудня, у залі Комінтернівської райдержадміністрації було організовано захід з нагоди щорічного конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України.  

На захід були запрошені делегації учнівських наукових товариств району, вчителі, наукові керівники , батьки, слухачі та працівники відділу освіти. Також до зали були запрошені почесні гості, а саме: І.А. Ососкало – заступник голови Комінтернівської районної ради, С.Б. Санду – головний лікар Комінтернівської ЦРЛ, С.О. Кривенко – заступник голови Комінтернівської РДА, І.Б. Абремська – начальник відділу освіти Комінтернівської РДА та А.І. Шихалієва – начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Ця подія є значущою для тих, хто планує та мріє присвятити своє життя такій сфері людської діяльності як наукові дослідження. Адже наука – це пошук нового, незвіданого, процес отримання нових знань, нових не лише для однієї людини, а для всіх людей.

Учасники цьогорічного конкурсу відкривають в науці дещо нове для себе. Яка від цього користь? Для чого це потрібно? Користь у самому отриманні знань. Сучасні науки дуже складні, розглядаючи їхні завдання та основи, учні мають можливість отримати нові знання та підходи до різних проблем.

Учні конкурсу МАН готували свої роботи на протязі довгого часу, і сьогодні вони представили їх широкому колу слухачів. Першим перед присутніми виступив Віктор Сосновський, учень 11 класу Першотравневого НВК «ЗОШ І-ІІІст. -ліцей» Свою роботу він зорієнтував на історичне краєзнавство під темою: «Репінський козак – Микола Дмитрович Кузнєцов – наш земляк» - в цій темі він окреслив характеристику М.Д. Кузнєцова, його історичну спадщину для нашого краю, охарактеризував як його творчість та і творчість близьких Кузнєцова.

Наступна доповідачка Анна Яворська, учениця 11 класу Комінтернівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» розповіла тему «Історія та культура сіоністів-мурашківців на тлі різних історичних епох». В даній темі розкривалась історія сіоністів, або як кажуть в народі бородачів. Дівчина розповіла про те як ця віра започаткувалась в нашому районі, про їхню культуру життя та інше.

Ірина Білаш, учениця 9-го класу Комінтернівського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія» виступила з дослідницькою роботою на тему: «Народні ігри в українській етнопедагогиці» . В цій темі дівчина розкриває важливість виховання підростаючого покоління із залученням у виховання методик гри.

Олександра Іванова, учениця 10 класу Першотравневого НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія», зорієнтувавши свої дослідження на темі: « Ефективність вирощування сірих велетнів каліфорнійських порід та їх помісей», розповіла про процес схрещування цих видів кролів, їхню важливість вирощування у сільському господарстві та інше.

Вероніка Сапелко, учениця 9 класу Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. , презентувала тему: «Дослідження середовища розчинів побутових речовин та речовин особистої гігієни індикаторами рослинного походження». Цей вид дослідження був зорієнтований на те, аби дослідити рослинними індикаторами склад зубних паст різних виробників на наявність складників, які запобігають появі карієсу та інших захворювань зубів. Учениця засобами анкетування серед своїх однолітків визначила назву зубних паст, якими учні найчастіше користуються, після чого і провела на цих засобах свої дослідження, розповіла про методи цього досліду та представила публіці свої висновки з проведеної роботи.

Анастасія Самарцева, учениця 10 класу Чорноморської ЗОШ І-ІІІ ст. виступила з темою: «Адаптація учнів 5-х класів при переході в середню ланку шкільного навчання». Учениця розповіла про своє спостереження за учнями 5 класу та їх перехід до 6 класу. Про те, як дітям вдається адаптуватися до шкільної програми, як вони засвоюють програмний матеріал та яку зацікавленість вони проявляють на уроках.

Ангеліна Нестеренко, учениця 11 класу Фонтанського НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія», виступила з темою «Виникнення та розвиток лікарських препаратів». Анастасія розповіла про засоби медичних препаратів, які створенні на препаратах рослинного походження. Своє дослідження вона проводила   на застосування календули, натурального меду та лимонного соку в косметології.

Останньою доповідачкою на цьогорічній зустрічі була Маргарита Чернікова, учениця 11 класу Чорноморської ЗОШ І-ІІІ ст., яка виступила з темою: «Использование клеток фетальной печени для коррекции иммунитета в экспериментальной модели молочной железы». Дівчина розповіла про дослідження на базі Харківського інституту онкологічних захворювань, де проводились дослідження клітин раку.

По завершенню виступів доповідачів ведуча заходу Н.О. Лолин - методист Центру дитячої та юнацької творчості, подякувала всім учасникам за цікаві та змістовні доповіді: «Вітаємо! Ви вже стали переможцями, кожен в своїй діяльності». До слова привітань приєдналися і почесні гості зібрання, які побажали учням подальших успіхів у навчанні та нових звершень у своїх дослідженнях. Наприкінці заходу учні, вчителі та батьки   конкурсантів отримали дипломи , грамоти, грошові премії та цінні подарунки.

img 0115-1

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

За какую партию вы проголосуете на парламентських выборах 21 июля? (партии расположены в порядке их расположения в избирательном бюлютени)

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" - 10%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" - 6%
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 10%
Політична Партія "ПАТРІОТ" - 0%
Політична партія "Сила Людей" - 1%
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" - 14%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ" - 1%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ФАКЕЛ" - 0%
Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" - 0%
Політична партія "Європейська Солідарність" - 8%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" - 0%
політична партія "Громадянська позиція" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" - 24%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА ПРАВА" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" - 12%
Політична Партія "ГОЛОС" - 7%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ" - 0%
Аграрна партія України - 0%
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" - 1%
Політична партія "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі" - 5%
Не підтримаю жодну партію - 1%

Результаты: 100
Голосование на этот опрос закончилось в: 18 Июл 2019 - 23:59