Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Суббота
Фев 16 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Форум місцевого розвитку Комінтернівського району в рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «МРГ – ІІІ» «Четверта літня школа «Сталий розвиток за участі громад»

E-mail Печать PDF
( Голос )

3 липня в приміщенні залу засідань Комінтернівської райдержадміністрації відбувся форум місцевого розвитку Комінтернівського району в рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «МРГ – ІІІ» «Четверта літня школа «Сталий розвиток за участі громад» під керівництвом Сергія Кривенко – виконуючого обов’язки голови Комінтернівської райдержадміністрації та модераторів спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Форум розпочався з вступного слова заступника директора Департаменту  зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації  -  Анастасії Андронової, після чого модератори спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» коротко представили учасників та розповіли про літню школу, історію та цілі проекту. Презентацію провела головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі РДА – Тетяна Кушнір та розповіла про впровадження спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза - ІІ» на території Комінтернівського району. Також голова громадської організації «Кордон-2013» Людмила Чернеча та голова громадської організації «Дмитрівчани» Ірина Мусієнко розповіли про  впровадження Проекту «МРГ – ІІ» в районі на прикладі Дмитрівської та Кордонської сільських громад. Всі присутні уважно прослухали виступаючих та в результаті отримали безцінний досвід у даній сфері.

dsc 6157 601x402

Обновлено ( 04.07.2015 15:00 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто на Ваш взгляд главный общественно – политический деятель Лиманского района в 2018 году?

Сергей Потёмкин - 4.7%
Юрий Трифонов - 1.1%
Юрий Свяченый - 0.3%
Сергей Кривенко - 14.5%
Сергей Колодяжный - 4.2%
Владимир Сарахманюк - 18.9%
Олег Кутателадзе - 2.2%
Валентина Кузьмич - 0.3%
Олег Зигангиров - 8.3%
Леонид Колесниченко - 2.9%
Виталий Громлюк - 4.2%
Светлана Емельянова - 0.2%
Алексей Леонтьев - 0.3%
Игорь Учитель - 14.9%
Дмитрий Ковбасюк - 18.9%
Никто из них не достоин этого звания - 4%

Результаты: 1485
Голосование на этот опрос закончилось в: 18 Янв 2019 - 00:00