Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Среда
Июл 17 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Факельное шествие в честь Дня Достоинства и Свободы (Видео)

E-mail Печать PDF
( Голос )

В рамках мероприятий посвящёных "Дню Достоинства и Свободы" в посёлке Коминтерновском прошло факельное шествие. Участники шествия прошли от площади возле районной администрации к мемориалу "Птица Свободы" где возложили цветы. Факелы несли учасники АТО и Евромайдана.

"Сьогодні, на честь Дня Гідності і Свободи, ми зробили дещо зухвале і ризиковане для Комінтернівського району, та й, певне, Одеської області взагалі.
Але це було гідне тих людей, кому присвячений цей день і ми в повній мірі проявили свою свободу вчинивши цей крок.

Ми провели смолоскипну ходу.
Масову, яскраву, зі справжніми смолоскипами, гаслами, та головне - справжніми патріотами і громадянами, якими беззаперечно є мешканці району. Ці мешканці не соромляться скандувати "Героям Слава", ці громадяни не цураються бажати "Смерть Ворогам", ці патріоти гучно заявляють, що "Україна понад усе".

Дурниці, що Одещина не патріотична. Сьогоднішня хода за духом нічим не відрізнялась від тих, у яких я приймав участь в Києві. Тому що ці люди нічим не відрізняються від тих, з якими ми стояли у Києві. Ми єдині у бажаннях і помислах, де б ми не були. І про це сьогоднішній перегляд "Зими в Огні", і про це взагалі вся ця пам'ятна дата.

Це був чудовий вечір, повний ностальгічного диму, теплих посмішок, натхненних слів" - прокоментировал на своей страничке в Фейсбуке,  факельное шествие, глава Коминтерновского района Дмирий Наталуха.

 

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

За какую партию вы проголосуете на парламентських выборах 21 июля? (партии расположены в порядке их расположения в избирательном бюлютени)