Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Суббота
Апр 21 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Андрій Калашніков: спільно наводимо лад в нашому селищі

E-mail Печать PDF
( Голос )

SR5oTqufMQUПо вечірнім вулицям Комінтернівського стає приємно ходити. Зі слів голови селищної ради Андрія Валерійовича Калашнікова, були поміняні вуличні світильники в кількості 80 шт. на вулицях: Першотравнева, Київська, Українська, Зоряна, Серпнева, 8-Березня, Лугова та Проспект 40-річчя Визволення. Старі світильники були зняті і вітправлені на ремонт, після ремонту вони будуть встановлені на інших вулицях селища. На вулиці Центральній було замінено тільки лампи, так як нові світильники встановлювалися в 2012 році і вони знаходяться в доброму стані. 

 

Які труднощі виникають під час встановлення освітлення?

«Головна проблема в тому, що мережа не витримує навантаження та на деяких вулицях відсутні лічильники але ці всі проблеми буде ліквідовано» - коментує голова селищної ради.

Яких покращень чекати жителям Комінтернівського?

«З настанням весни розпочинається етап прибирання сміття в селещі, буде здійснено ямковий ремонт доріг. З обласного бюджету виділено 825 тис.грн. на оновлення матеріально-технічної бази дитячого садка «Теремок» та 990 тис.грн. на каналізування, яке відбудеться влітку. Буде проведено ремонт водопроводу на вулицях: Нова Садова, Аграрна та Лесі Українки. І нарешті нам передали в комунальну власність кінотеатер «Екран», який знаходиться в дуже занедбаному стані, але в найближчій час він запрацює!» - розповів нам Андрій Валерійович.

HuaNYKe1nwM

IdEF-0lxhQo

Обновлено ( 22.04.2015 14:29 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить