Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Фев 22 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - день пам'яті в Україні.

E-mail Печать PDF
( Голос )

Техногенно-екологічна катастрофа 1986 року є болем і проблемою всієї громадськості. Вибух на Чорнобильській атомній електростанції назавжди змінив долю сотні тисяч людей, наклав відбиток на здоров'ї ще не одного покоління.

Тисячі ліквідаторів впродовж  багатьох років  захищали людство від повторного лиха. Після радіоактивного вибуху ще 5 років тривала цілодобова варта ліківдаторів і пожежні ще не раз зазнавали опромінення під час гасіння вкрай небезпечних пожеж на території ЧАЕС. А вивчення радіоактивної зони та спостереження продовжуватиметься не одне десятиліття.  
Щоб не допустити нових вибухів, наслідки котрих і уявити важко, було заплачено ціну в тисячі життів. З кожним роком залишають нас ті, хто мужньо виконав свій обов’язок, рятуючи світ, чиї імена назавжди увійшли в Книгу пам'яті.  
Наш обов’язок пам’ятати цей подвиг, символ мужності і єднання і не допустити нового лиха.
Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв – їх подвиг неоцінений.
Шануємо високий професіоналізм і самовідданість учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки вашій рішучості та фаховій підготовці ланцюгова реакція смерті була зупинена.
У 2000 році, 14 грудня завершено будівництво саркофага над зруйнованим 4-им енергоблоком та розпочата церемонія зупинки генерації електроенергії на Чорнобильській атомній електростанції. Із зведенням саркофагу зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення довкілля.
 І вчора, і сьогодні, і завтра Україна, і всі постраждалі країни, мають пам’ятати героїчний подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Дорогі  учасники  ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Низький уклін і щирі слова вдячності вам, дорогі герої-ліквідатори, за сміливість та непереборну відвагу. Ваш подвиг назавжди слугуватиме прикладом для кожного із нас, буде взірцем самовідданого виконання службового обов’язку.
Бажаю всім вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, добра  і  миру,  злагоди і довгих років життя!


Начальник Комінтернівського РС
ГУ ДСНС України в Одеській області
підполковник служби цивільного захисту                                         О.В. Радьо

U9Kwx00Lir8

Обновлено ( 14.12.2015 15:39 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить