Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Воскресенье
Окт 20 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

З Днем Знань – всенародним святом мудрості, доброти, натхнення та нових відкриттів!

E-mail Печать PDF
( Голос )

svscДорогі учні! Шановні вчителі, працівники школи, батьки!
Сердечно вітаю вас із Днем Знань – всенародним святом мудрості, доброти, натхнення та нових відкриттів!
Вже історично так склалося, що перше вересня є по-справжньому урочистим і надзвичайно приємним днем і для школярів, і для вчителів, і для батьків. Він особливо хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, такий нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Це день, який прокладає широку дорогу в майбутнє для кожного з нас, дає можливість дорослим повернутися у свої золоті юнацькі роки, а учням – до своєї другої домівки – школи.

Для когось новий навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім або черговим. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які вперше стануть на шкільний поріг. Любі першокласники, тут ви зустрінете вчителів, які поведуть вас незвіданими до нині дорогами науки, розкриють великі таємниці математики, літератури, рідної мови. Хай же вдало складається ваша доля, хай вистачає завзяття і на навчання, і на забави. Будьте активними учнями, вчіться і радуйте своїх вчителів та батьків. А батькам, звісно, бажаю побільше терпіння. Допомагайте дітям і школі. Тільки спільними зусиллями ми виростимо для держави гідних громадян і помічників батькам.
Не менш важливим новий навчальний рік буде і для одинадцятикласників, яким вже скоро доведеться обирати власний життєвий шлях, визначатися із майбутнім фахом, професією. Бажаючи сьогодні майбутнім випускникам радості пізнання, сумлінності і наполегливості у навчанні, хочу закликати усіх вас, шановні старшокласники, – вірити у власні сили, любити рідну землю, шанувати батьків і вчителів, утверджуватися у житті та не боятися труднощів. Нехай кожен наступний ваш день буде плідним, насиченим новими знаннями, збагатить досвідом та вірними друзями.
Друзі! Ми всі належимо до однієї великої сім’ї – великого українського народу. Майбутнє нації залежить від якісної освіти молоді, від залучення найкращого європейського і світового досвіду, від збереження рідних традицій. І втілювати цю мету покликані педагоги. Ви ведете підростаюче покоління у світ знань, виховуєте високу культуру, освіченість, закладаєте основи життєвих цінностей, формуєте особистості. Від вас, шановні наставники, великою мірою залежить моральне та інтелектуальне здоров’я суспільства. Тому від усієї душі зичу – творчої наснаги, енергії та міцного здоров’я. Нехай ваш педагогічний колектив сповна відчуває результати своєї праці, а батьки – радість і гордість за дітей.
Щиро вітаю усіх з початком нового навчального року. Нехай цей рік буде щасливим для кожного з нас. Нехай здійснюються заповітні мрії та щедрим буде ваш творчий ужинок. Здоров’я вам, злагоди, добра і всіляких гараздів!

З повагою  

депутат Лиманської районої ради, голова благодійного фонду "Аджалик" Сергій Кривенко

Обновлено ( 01.09.2017 15:00 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

За какую партию вы проголосуете на парламентських выборах 21 июля? (партии расположены в порядке их расположения в избирательном бюлютени)

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" - 10%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" - 6%
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 10%
Політична Партія "ПАТРІОТ" - 0%
Політична партія "Сила Людей" - 1%
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" - 14%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ" - 1%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ФАКЕЛ" - 0%
Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" - 0%
Політична партія "Європейська Солідарність" - 8%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" - 0%
політична партія "Громадянська позиція" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" - 24%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА ПРАВА" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" - 12%
Політична Партія "ГОЛОС" - 7%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ" - 0%
Аграрна партія України - 0%
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" - 1%
Політична партія "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі" - 5%
Не підтримаю жодну партію - 1%

Результаты: 100
Голосование на этот опрос закончилось в: 18 Июл 2019 - 23:59