Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Суббота
Дек 07 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

«Ваша честь» за рейтингом щастя

E-mail Печать PDF
( Голос )

За результатами цьогорічного рейтингу щасливих країн, Україна опинилася на 132-й сходинці, втративши 9 пунктів, порівняно з минулим, 2016 роком. Однією з причин такого падіння експерти називають втрату довіри до влади з боку громадян і корупцію. З цього висновку випливає, що громадяни України здебільшого впевнені, що корупціонери, а також інші злочинці навряд будуть нести справедливу відповідальність за вчинені злочини.

Будь-який капітан Очевидність скаже, що Україна впритул підійшла до червоної лінії, коли зволікання з реформами, або втілення реформ у вигляді перфомансів, а ніж реальних змін, фактично нівелює всі добрі починання. Не кажучи про те, що паралельно з тим Україна знаходиться у стані війни.

В першу чергу це стосується правосуддя. В даний момент, окрім силових структур, судді залишаються однією з найкорумпованіших гілок влади, яка збагачується на крові своїх співгромадян, ховаючись під мантіями і зверненням «Ваша честь».

Голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук буде не першим і не останнім суддею, про якого піде мова. Це відомий персонаж, який прославився на всю Україну тим, що став учасником резонансної пригоди. Разом зі своїм товаришем – членом виконкому Одеської міської ради Миколою Шурдою - він став героєм скандального відео про затримання за водіння авто у нетверезому стані. Тоді було складено два протоколи: про управління транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння і про передачу технічного засобу особі, яка перебуває в стані алкогольного сп'яніння. Після інциденту Шурда був виведений зі складу виконкому міської ради. Щодо Олега Глуханчука, то він не поніс жодної відповідальності.

0vxvH7fgV0AR0LkrrXPyl7gdZLzcI2RhMffLeSJO

H7mga33vjpDvcZE1GYEe6DKFV3fFjc0V2dtCVDoa

Крім того, як повідомляли ЗМІ, у жовтні 2017 року, детективи НАБУ проводили обшук у Глуханчука, якого підозрювали у внесенні недостовірних даних у декларацію про доходи. За інформацією детективів, Олег Глуханчук і його дружина 14 листопада 2014 року придбали земельну ділянку площею 0,09 га, яку зареєстрували на дружину судді.

-Встановлено, що на зазначеній земельній ділянці в момент її придбання, перебував і перебуває до сьогодні об'єкт незавершеного будівництва у вигляді побудованого двоповерхового житлового будинку, площею 450 квадратних метрів приблизною вартістю 7 мільйонів гривень, - зазначали в НАБУ.
Але це все риторика у космос, оскільки Глуханчук і зараз ухвалює рішення, а більше того – займає свою посаду. Тобто, вершить там якесь правосуддя. Чому якесь? Ну тому що при всіх вихідних даних, воно, правосуддя, у кращому випадку якесь.

Наприклад, у вівторок, 7 листопада, Глуханчук розглядатиме справу про сумісництво посад. Фігурантом справи є Сергій Ільченко, який, згідно розпорядження Президента України від 21 квітня 2017, призначений головою Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Одеської області. Відповідно статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», його повноваження як депутата районної ради припинені. Але винахідливий Ільченко не горить бажанням відмовлятись від депутатського мандату. І його можна зрозуміти, адже депутатський мандат інфікує як вірус – хвороба стає хронічною

4lb6VxM9WL10w3p7TncJFn0lP5orjswlkZ0uVnhx

Зауважимо, що Ільченко, справу якого розглядатиме суддя Глуханчук, примудряється реєструватись на сесіях і навіть голосувати. Цікаво, чи може при цьому вважатись його голос легітимним. І також, за щасливим збігом обставин, має серйозні труднощі з декларуванням доходів.

Цікаво, яке рішення ухвалить невтоплюваний суддя Глуханчук щодо Ільченка, який має в активі два корупційних провадження.

                     Источник: enigma.club                                    Автор: Олена Добровольска

Обновлено ( 07.11.2017 01:54 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

За какую партию вы проголосуете на парламентських выборах 21 июля? (партии расположены в порядке их расположения в избирательном бюлютени)

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" - 10%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" - 6%
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" - 10%
Політична Партія "ПАТРІОТ" - 0%
Політична партія "Сила Людей" - 1%
Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" - 14%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ" - 1%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ФАКЕЛ" - 0%
Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" - 0%
Політична партія "Європейська Солідарність" - 8%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" - 0%
політична партія "Громадянська позиція" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" - 24%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА ПРАВА" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" - 0%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" - 12%
Політична Партія "ГОЛОС" - 7%
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ" - 0%
Аграрна партія України - 0%
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" - 1%
Політична партія "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі" - 5%
Не підтримаю жодну партію - 1%

Результаты: 100
Голосование на этот опрос закончилось в: 18 Июл 2019 - 23:59