Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Понедельник
Авг 02 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Відзначення 201-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка (Відео)

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Сьогодні, в Україні відзначають 201-річницю від дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченко. Тарас Григорович Шевченко пов'язав свою долю, з долею України, яка постала перед ним поневоленою, сплюндрованою завойовниками з усіх сторін. Він виступив зі своїм полум’яним словом на її захист від поневолювачів, закликав до боротьби, залишив своїм «живим і ненародженим землякам» важливі дороговкази.

Уявімо собі, що було б з нашим народом, з Україною, якби Господь не послав нам Шевченка, виразника голосу поневоленого народу. «Возвеличу отих рабів німих! Я на сторожі коло їх Поставлю слово», – писав він. І це слово, сповнене боллю за рідну Матір-Україну, за її долю, сповнене синівською любов’ю аж до пожертви, стало на той час і на всі часи надійним щитом нашого народу перед загарбниками нашої землі, які, як колись, так і тепер.

В Одесі біля пам'ятника Шевченко відбулось урочисте покладання квітів, в якому також прийняли участь представники від Комінтернівського району, а саме: Віталій Свічинскький, Ірина Гончаренко, Ігор Тітов, Олександр Коритов та ін.

"Вшанували пам'ять Великого Кобзаря Тараса Шевченко, який сьогодні є одним із символів національної ідентичності українського народу." - позначив на своїй сторінці в фейсбук Віталій Свічинський.

Завершити статтю, хотілося б словами Тараса Григоровича: "Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!"

Шевченко-цветы-13

Обновлено ( 17.04.2015 09:03 )  

Комментарии 

0 #
1zoryna1 09 Марта 2015
Хто ж такий "грамотєй" пише і не підписується. "Страна" має знати свої героїв!!!! Пропоную "шановним" перейти працювати теж у м.Одесу, а не тільки квіти покладати до пам'ятника "ШевченкО". А ми б вже самі якось розібрались і вчасно вшановували пам'ять біля місцевих пам'ятників.
+1 #
Vovkivsьka$uка 11 Марта 2015
Особенно умиляет на первом фото возлагающий цветы коррупционер, сепаратист, районный архитектор Игорь Титов... Без комментариев)))

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Если выборы в Верховную Раду состоятся в ближайшее воскресенье. За кого вы проголосуете?

партия Слуга народа - 12.5%
партия ОПЗЖ - 14.3%
партия Батькивщина - 5.4%
партия Европейская Солидарность - 12.5%
партия Голос - 3.6%
партия УДАР (Виталия Кличка" - 7.1%
партия За Майбутне - 7.1%
партия Сила и Честь (Смешко) - 5.4%
Радикальная партия (Ляшко) - 0%
партия Шария - 5.4%
партія ВО Свобода - 3.6%
партия Сила людей - 14.3%
другая партия - 5.4%
не пойду на выборы - 3.6%

Результаты: 56
Голосование на этот опрос закончилось в: 30 Ноя 2020 - 00:00