Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Суббота
Апр 21 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Президент наголошує на необхідності належного вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні.

E-mail Печать PDF
( Голосов )

Мемориал "Скорбящий ангел", посвященный жертвам голодомора 1932 - 1933 годов.Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні», яким чітко визначив завдання органам виконавчої влади щодо вшанування пам’яті жертв трагедії Українського народу. 

 Актом Глави держави Кабінету Міністрів доручено створити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, а також розробити та затвердити у місячний строк відповідний план заходів. Цим планом має бути, зокрема, передбачено проведення 23 листопада 2013 року - у День пам'яті жертв голодоморів - відповідних жалобних заходів за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадськості.

В Указі Глави держави наголошено, що 23 листопада 2013 року є жалобним днем, тому рекомендовано на території України у цей день приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм радіо та телебачення.

Хотілося б зазначити, що попередньою владою Комінтернівського району, за ініціативою тодішньої голови райдержадміністрації Людмили Прокопечко, було збудовано величезний меморіальний комплекс пам'яті жертв Голодомору в пгт Комінтернівському та встановлено в кожному селі пам'ятні знаки цієї жахливої події.

Обновлено ( 20.08.2013 16:22 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить