Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Вторник
Сен 29 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Подорож в Еколандію

E-mail Печать PDF
( Голосов )

За ініціативи голови Одеської обласної партійної організації Аграрної партії України Калашникова В.І. була організована і проведена екскурсія на фермерське господарство,яке розташоване в 20-ти хвилинах від Одеси в с.Великий Дальник . В даному заході прийняли участь фермери різних господарств,члени Аграрної партії, серед яких були і представники від Лиманської районної організації Аграрної партії України та молодий фермер з с. Олександрівки Рацевич О.В.

Всіх присутніх гостинно зустрів керівник еко-ферми Обуховський В.О. , який провів екскурсію по своєму господарству. Учасники екскурсії з великим захопленням розглядами системну ферму ,яка оснащена найсучаснішим технологічним високоякісним устаткуванням фірми “Цимерман Штальтехнік”. Власник фірми Ервін Цимерман також був присутній на даній зустрічі . Перевага системної ферми в тому,що вона гарантує тваринам ідеальні,сприятливі умови необхідні для міцного здоров’я і високої продуктивності ,гарантує оптимальний клімат з добрим освітленням і свіжим повітрям . Валерій Олексійович дбає не тільки про ідеальне утримання тварин ,а й про екологічно чисту продукцію,яка швидко реалізовується і з якої готуються смачні страви ,якими частували всіх гостей.
На території заміського комплексу Еколандія крім еко-ферми є гарні місця для відпочинку як для дорослих так і дітей. Цей райський куточок потопає весь в квітах і зелені,тут багато свіжого повітря,світла і сонця.
Еколандія-це мальовниче місце ,де вміло використані великі ресурси,місце,де неймовірно гарно ,місце,де просто приходить натхнення від людей ,персоналу і їх проробленої роботи .
Учасники екскурсії були в повному захваті від теплої обстановки ,пейзажу,ландшафтного дизайну,кухні,гостинного прийому.

yfynbgM0tio

aSj7M8Naumw

fj02A3gItTU

tC9VbVDySlE 1

YoazFDAopA4

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00