Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Четверг
Окт 01 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

На Одеському припортовому заводі відбулася велика аварія

E-mail Печать PDF
( Голос )

12 жовтня о 17.33 сталася аварія на причалі № 3 порту Южний.При завантаженні південнокорейського судна «Газкалумбія» амміаком, стався прорив трубопровода. За попередніми даними, витекло близько 200 л аміаку, внаслідок чого утворилася аміачна хмара. Одразу спрацювала система оповіщення.

Ремонтна бригада судна, в апаратах для захисту дихання, перекрила витік аміаку з трубопроводу. На місці події через три хвилини вже працювали співробітники ДПРЗ-1 ГУ ДСНС України в Одеській області на 3 одиницях техніки. Рятувальники встановили два стаціонарних лафетних ствола та 20-ти метровий колінчатий підйомник для осідання аміачної хмари. На допомогу було направлено 5 одиниць техніки із м.Одеси і Южного. Зі сторони моря хмару осаджували три пожежних катери : «Іванов», «Базальт», «Яковцев» порту Южний. До ліквідації аварії підключились ВГСО Припортового заводу. О 18.30 хмару було осаджено, зараз проводяться регламентні роботи по ліквідації аварії – перевіряються та зтягуються всі фланцеві з’єднання. Жертв і постраждалих немає. Ситуація не загрожує персоналу порту та заводу, населенню м. Южного, Комінтернівського району та Одеси. Штаб ліквідації аварії очолив головний інженер порту Віталій Ліпський. На місті працює мобільно-оперативна група ГУ ДСНС України в Одеській області.

Нагадаємо, декілька днів назад було проведено перевірку Припортового заводу комісією ДСНС України, в рамках комплексної перевірки стану цивільного захисту Одеської області, а раніше, в рамках навчань ДСНС України, відпрацьовано саме ліквідацію аварії з аміакопроводом на судні.

Відділ зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Одеській області.

Обновлено ( 12.10.2013 16:44 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00