Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Пятница
Дек 04 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Громадянином інших країн можна стати за гроші. Скільки це коштує?

E-mail Печать PDF
( Голос )

Стати громадянином країн Євросоюзу чи Америки тепер можливо законно за гроші…за великі гроші.

Австрія – 6 мільйонів євро

Найдорожче отримати громадянство Австрії. В цій країні прийнятий закон, котрий дозволяє уряду надавати громадянство особам «які вносять або потенційно готові внести надзвичайний вклад в особливих інтересах республіки», а це як мінімум шість мільйонів євро. Взамін новоспечений громадянин країни-учасниці Євросоюзу отримає безвізовий в`їзд ще в 125 країн.

Кіпр – 5 мільйонів євро

На Кіпрі для того щоб отримати громадянство країни варто лише придбати нерухомість на суму мінімум 5 мільйонів євро.

Канада – 1 мільйон 600 тисяч євро

Отримати громадянство Канади можна за інвестиції, але при цьому потрібно мати досвід ведення бізнесу та капітал в 1,1 мільйонів євро. А в економіку країни необхідно інвестувати 550 тисяч євро. Загалом виходить близько 1 мільйонів 600 тисяч євро.

Мальта – 1 мільйон 150 тисяч євро

Трішки дешевше буде коштувати громадянство Мальти – всього 1 мільйон 150 тисяч євро. Для того, щоб стати громадянином Мальти досить лише внести в спеціальний фонд 650 тисяч євро, вкласти 350 тисяч євро в місцеву нерухомість та протягом п’яти років придбати цінні папери на 150 тисяч євро.

Великобританія – 1 мільйон 200 тисяч євро

Процес отримання громадянства Великобританії  окрім того, що дорогий, так ще і  довгий. Для цього потрібно вкласти в економіку не менше ніж 900 тисяч євро та 300 тисяч євро на покупку нерухомості. Інвестор після цього може жити та працювати в Великобританії за законом, а через п’ять років отримає вид на проживання. А ще через рік – громадянство країни.

Іспанія та Португалія – від 1 мільйона євро

При покупці нерухомості вартістю від півмільйона євро вид на проживання можна отримати в Іспанії та Португалії. Він надає майже такі ж самі права як і громадянство, окрім права обирати та бути обраним. В Іспанії право на ПМЖ можна також отримати, вклавши 2 мільйони євро в державні облігації на термін не менше 5 років, інвестувавши 1 мільйон євро в акції іспанських компаній чи поклавши цю суму на депозитний рахунок.

Ірландія -500 тисяч євро

До 2001 року отримати громадянство в Ірландії для інвесторів було досить просто. Тепер ж їм потрібно вкласти півмільйона євро в громадські проекти в області освіти, охорони здоров`я, мистецтва або спорту, щоб отримати громадянство країни.

Острови Карибського моря – 500 тисяч євро

Невеличка острівна держава в Карибському морі Сент-Кітс або Невіс ще в 1984 році запустила програму для отримання громадянства через інвестиції. Потрібно вкласти не менше 300 тисяч євро в покупку нерухомості або 180-250 тисяч в економіку. До того, щоб стати громадянином держави навіть не потрібно жити на островах постійно.

США – 400 тисяч євро

Вкладіть в американський стартап близько 370 тисяч євро та створіть 10 робочих місць – і Green Card вам гарантована. А для того, щоб отримати громадянство країни потрібно прожити в країні більше п’яти років, знати мову, історію та правову систему США.

Латвія – 400 тисяч євро

В жовтні минулого року закон про громадянство в Латвії змінили таким чином, що відтепер іноземець маж право придбати вид на проживання в країні в обмін на інвестиції. Для цього варто придбати один або декілька об’єктів нерухомості загальною вартістю на суму приблизно від 70 до 140 тисяч євро, інвестувати в латвійський банку не меше 280 тисяч євро та вкласти в латвійське підприємництво не менше 35 тисяч євро.

Панама – 220 тисяч євро

Отримати вид на проживання в Панамі можна досить простим способом – купити нерухомість на суму 220 тисяч євро, а для того, щоб отримати громадянство потрібно ще й прожити там легально п’ять років.

Албанія – 100 тисяч євро

Кожний іноземний громадянин, котрий інвестує в Албанію більше 100 тисяч євро, може спокійно подавати заяву на отримання громадянства країни.

Домініканська республіка – 100 тисяч євро

Відносно дешево стати громадянином Домініканської республіки. Курорт в Карибському морі пропонує стати постійним домом для тих, хто інвестує в економіку країни від 100 тисяч євро для однієї людини та до 200 тисяч євро для сім`ї, в котрій є двоє неповнолітніх дітей.

Обновлено ( 08.01.2014 12:27 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Если выборы в Верховную Раду состоятся в ближайшее воскресенье. За кого вы проголосуете?

партия Слуга народа - 12.5%
партия ОПЗЖ - 14.3%
партия Батькивщина - 5.4%
партия Европейская Солидарность - 12.5%
партия Голос - 3.6%
партия УДАР (Виталия Кличка" - 7.1%
партия За Майбутне - 7.1%
партия Сила и Честь (Смешко) - 5.4%
Радикальная партия (Ляшко) - 0%
партия Шария - 5.4%
партія ВО Свобода - 3.6%
партия Сила людей - 14.3%
другая партия - 5.4%
не пойду на выборы - 3.6%

Результаты: 56
Голосование на этот опрос закончилось в: 30 Ноя 2020 - 00:00