Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Среда
Авг 05 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Фінал Кубка губернатора з футболу.

E-mail Печать PDF
( Голос )

Добігає кінця розіграш третього «Кубка губернатора» з футболу, започаткованого головою Одеської обласної державної адміністрації Едуардом Матвійчуком – наймасовішого спортивного заходу в Україні обласного рівня. В цьому турнірі брали участь близько 300 команд з різних населених пунктів Одеської області. Наразі в розіграші залишилися дві команди, які і зійдуться у фінальному двобої - ФК «Лиманське» Роздільнянського району та ФК «Олімп» (Кирнички) Ізмаїльського району. Напередодні відбувся напівфінальний етап. Переможець визначався за сумою двох матчів. Один з матчів півфіналу Кубка Губернатора Одеської області серед сільських команд відбувся на Роздільнянському районному стадіоні «Спартак». 

Тут команда ФК «Лиманське» приймала команду «Агро Д.І.С.» (Коховка) Ананьївського району. Зустріч закінчилася з рахунком 6:2. Перша зустріч між цими командами в селі Коховка закінчилася перемогою ФК «Лиманське» 6:0. За результатами двох зустрічей ця команда пройшла у фінал Кубка Губернатора Одеської області. Інший фіналіст – команда «Олімп» (Кирнички) Ізмаїльського району. Кирничане, в свою чергу, в півфіналі грала з командою «Агро-Південь» (Першотравневе, Комінтернівський район) та перемогли з рахунком 7:2 (перший матч – 6:0, також на користь кирничан). Фінал Кубку Губернатора відбудеться 6 жовтня 2013 року в 14.00 на стадіоні с. Великий Дальник Біляївського району.

На жаль наші хлопці з Першотравневого не змогли пробитись до фіналу змагань, однак наша редакція все одно вітає команду з успішним виступом в цьогорічному турнірі та бажає їм подальших успіхів.

Обновлено ( 04.10.2013 03:39 )  

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Газета Вестник Коминтерново

Vestnik kominternovo vipusk 5 601x426

Голосование

Кто, по Вашему мнению, должен возглавить Лиманскую РГА?

Николай Чекал - 0.1%
Андрей Оносов - 0.1%
Василий Приймак - 24.8%
Геннадий Тефтул - 0.7%
Людмила Прокопечко - 1.2%
Андрей Шестаков - 37.3%
Оксана Орёл - 3.2%
Дмитрий Маковейчук - 31.1%
Дмитрий Ковбасюк - 0.4%
Другая кандидатура (житель Лиманского района) - 0.7%
Другая кандидатура ( не житель Лиманского района). - 0.4%

Результаты: 4047
Голосование на этот опрос закончилось в: 12 Фев 2020 - 00:00

Последние новости