Вестник Коминтерново

Главный информационный сайт Коминтерновского района

Понедельник
Апр 23 
Размер текста
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Дома культуры

Народний хор "Ланка" відзначено на Сорочинському Ярмарку.

( Голос )
Народний хор

Нещодавно в селі Великі Сорочинці Полтавської області Відбувся Національний Сорочинський Ярмарок - 2013. Вже стало традиційним проводити його у Великих Сорочинцях. Тут на 16 га облаштованої площі під відкритим небом збираються понад 2-3 тисячі учасників мистецьких колективів, що виступають на п'яти сценах, 20-30 делегацій з-за кордону.

Народний хор "Ланка" Фонтанського будинку культури, художнім керівником якого є В.П. Гайдов, а концертмейстером - Г.В. Попов, взяв участь у культурно - мистецьких заходах на відомому ярмарку. Делегацію очолив директор Фонтанського сільського Будинку культури С.С. Щербич.

"Ланка" виступила на 3-х сценах Національного Сорочинського Ярмарку і дарувала гостям свою творчість та гарний настрій, за що і отримала диплом лауреатів Фестивалю народної творчості.

Обновлено ( 31.08.2013 10:17 )

 

Начало ремонта Фонтанского ДК

( Голос )
Начало ремонта Фонтанского ДК

Вывешенным баннером "Народный бюджет", ознаменовалось начало ремонта фасада Фонтанского дома культуры. Редакция нашего сайта, выражает надежды на то, что только баннером дело не закончиться и работы будут выполнены с первой попытки.

Обновлено ( 28.08.2013 09:28 )